Gabriel Belmont se probouzí v současnosti, po mnoha staletích spánku. Je sláb, přišel o veškeré schopnosti a aby toho špatného nebylo málo, jeho přítel Zobek mu oznamuje, že Satan se vrátil na Zemi. Upír Gabriel, jinak známý také jako Drákula, se musí dát urychleně do kupy, chce-li porazit Satana s jeho přisluhovači a znovu tak zachránit lidstvo. 

Castlevanie s podtitulem Lords of Shadow 2 je pokračováním rebootu série Castlevania: Lords of Shadow od španělského studia MercurySteam. Děj je z podstatné části zasazen do současnosti, nicméně hra začíná ještě ve středověku, kde musí Gabriel/Drákula nejdříve ubránit svůj hrad před armádou rytířů. Tato část, sloužící jako tutoriál, skýtá krátkou ochutnávku kompletního Gabrielova arzenálu a nadpřirozených schopností, které je po procitnutí v moderní době třeba získat nazpět. 

Hlavní hrdinovou zbraní je jeho Blood Whip, nahrazující dřívější Combat Cross. Mezi magické schopnosti se počítá tzv. Void Sword a Chaos Claws. První slouží k doplnění zdraví, druhý funguje jako účinný způsob pro prorážení nepřátelské obrany a uštědření značného poškození. Koridorové prostředí z prvního dílu, stylizované zpravidla do divoké přírody a prastarých rozvalin, vystřídá otevřený svět situovaný do potemnělého velkoměsta.

 

Castlevania Lords of Shadow 2

Gabriel Belmont se probouzí v současnosti, po mnoha staletích spánku. Je sláb, přišel o veškeré schopnosti a aby toho špatného nebylo málo, jeho přítel Zobek mu oznamuje, že Satan se vrátil na Zemi. Upír Gabriel, jinak známý také jako Drákula, se musí dát uryc ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

183 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku