Call of Juarez: Gunslinger je FPS zasazená do prostředí rozlehlých a jalových zemí Divokého západu. Techland, polští vývojáři, se rozhodli vrátit k původnímu nastavení hry jako jsou pistolníci, přestřelky, loupeže a lovci odměn.

Od prachu zlatého dolu až po neřest v saloonu, Call of Juarez The Gunslingerje skutečně obrazem všech příběhů o Divokém západě. Prožijte epickou a násilnou cestu hrubého lovce odměn na výpravě za nejznámějšími uprchlíky Divokého západu. Rozmazávajíc linie mezi skutečností a mýty, je toto dobrodružství vytvořeno ze skutečnosti  i z nevyslovených pravd za některými legendami Divokého západu.

Potkáte legendární psance jako byli Billy the Kid, Pat Garret nebo Jesse James a mnoho dalších. Vedle toho ještě poznáte život v zemích bez zákona a uvidíte syrovost Divokého západu.

 

Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger je FPS zasazená do prostředí rozlehlých a jalových zemí Divokého západu. Techland, polští vývojáři, se rozhodli vrátit k původnímu nastavení hry jako jsou pistolníci, přestřelky, loupeže a lovci odměn. Od prachu zlatého dolu až po n ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

169 Kč -10%

152 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku