NAKLÁDAČKA!

 

Blood Bowl II  založená na slavné deskové Games Workshop je výbušná směs tahové strategie, humoru a brutality, která je spojením Warhammera a amerického fotbalu.

Díky novému grafickému enginu hra Blood Bowl II věrně znázorňuje dynamiku a intenzitu klasických zápasů Blood Bowl. Veď slavný tým Reikland Reavers v nové příběhové sólové kampani a poslouchej zábavné komentátory, Jima a Boba. Každý zápas je výjimečný a dá se očekávat něco mimořádného!

Sólový režim a režim multiplayeru jsou hodně rozpracované. V online režimu bojuješ s jinými hráči (v režimu offline je protivníkem SI) a můžeš tvořit a řídit týmy složené z osmi ras známých z universa Warhammer – Lidí, Orků, Trpaslíků, Skavenů, Vysokých Elfů, Tmavých Elfů, Chaosu a Bretoňců – získávat body XP a odblokovat dovednosti. V online režimu je možné uspořádat vlastní mistrovství, vyměňovat hráče s jinými uživateli a postavit tým snů!

 

 

 

Blood Bowl 2 © Copyright Games Workshop Limited 2015. Blood Bowl 2, Blood Bowl 2 logo, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, GW, Games Workshop, Warhammer, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. Used under license. All Right Reserved.

Blood Bowl II

NAKLÁDAČKA!   Blood Bowl II  založená na slavné deskové Games Workshop je výbušná směs tahové strategie, humoru a brutality, která je spojením Warhammera a amerického fotb ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

555 Kč -48%

285 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku