Wishmerill – poloviční elf, který je chtivý vlády ve středověkém světě, je ochoten Vám poskytnout své zkušenosti a sílu.

 

Připojte se k jedné ze čtyř frakcí království (Světla, Černého měsíce, Imperia nebo Spravedlnosti) a bojujte za obnovení rovnováhy mezi lidskými bytostmi a zabraňte zničení Království... nebo se případně podílej na jeho zničení.

 

Los království leží ve Tvých rukou!

 

Příběh:

Království je v nebezpečí!

 

Zlý arcimág Haazheela Thorn vytvořil masivní armádu skřetů a démonů ve své snaze zajistit si světovou nadvládu.

 

Pokud budeš hrát za Wishmerilla, nebojácného válečného hrdinu s dobrými úmysly a snem o bohatství a slávě, budeš si muset vybrat jednu z frakcí království, aby si rozhodl o jeho osudu.

 

Připoj se k silám dobra vedeným Imperátorem Hagendorfem nebo si vyber stranu hrůzostrašného Haazheeli Thorna. K dosažení svých cílů tato strategická hra nabízí směsici dobrodružství a testu Vašich taktických schopností.

 

Veď své vojáky na bojišti, zlepši jejich dovednosti za hradními zdmi a inovuj Tvé technologie k zahánění nepřátel v této takticky zaměřené strategické hře.

 

Zažij skutečně epické dobrodružství, v němž Tebou vybraní spojenci budou formovat budoucí události.

 

Vlastnosti hry:

  • • Přímá inspirace komiksy se stejným názvem id autorů Ledroit a Poneta
  • • Před každou kampaní vyberte jednu ze čtyř frakcí, každá z nich má své vlastní atributy.
  • • Trénuj, řiď a veď své vojáky k vítězství v přibližně 100 misích.
  • • Vytvořte svůj vlastní příběh pomocí vestavěného editoru map.

Black Moon Chronicles

Wishmerill – poloviční elf, který je chtivý vlády ve středověkém světě, je ochoten Vám poskytnout své zkušenosti a sílu.   Připojte se k jedné ze čtyř frakcí království (Světla, Černého měsíce, Imperia nebo Spravedlnosti) a bojujte za obnovení rovnováhy mezi ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

109 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku