Čtyři herní rozšíření:

Battlefield Hardline Premium navíc nabídne fanouškům čtyři digitální rozšíření s novými mapami, režimy, technikou a herním obsahem. Pamatujte: stanete-li se členy programu Premium, získáte k těmto rozšířením dvoutýdenní přednostní přístup*.
Battlefield Hardline: Zločin – Na hráče čekají nové mapy se zničitelným prostředím, na nichž bude docházet k mnoha drobným zločinům. Vydobudete si své jméno? Vyjde v létě 2015.
Battlefield Hardline: Přepadení – Postarejte se o konkurenci a postupujte skrz klíčová místa jako v nějakém akčním bijáku. Vyjde v létě 2015.
Battlefield Hardline: Únik – Zběsilé honičky, díky kterým se hráči ještě hlouběji ponoří do loupeží. Vyjde na podzim 2015.
Battlefield Hardline: Podraz – Operace byla infiltrována nepřítelem a hráči tak budou muset zjistit, komu můžou věřit. Vyjde na začátku roku 2016.

 

Exkluzivní perky pro členy programu:

 

To ještě není vše. Rozhodnete-li se stát se členem programu Battlefield Hardline Premium, máme pro vás připraveny další perky. A co říkáte na tohle?

Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem rozšířením 12 zlatých battlepacků

Nové možnosti úprav včetně zbraňových kamufláží, vzhledů a dalších exkluzivních herních předmětů jen pro členy programu Battlefield Hardline Premium

Přístup k akcím s dvojnásobnými ZK, misím a dalším exkluzivním událostem

Přednost při čekání ke vstupu na server  

Pro aktivaci je potřeba vlstnit základní hru: Battlefield Hardline!

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz, Intel Core i3/i5 2.4GHz
RAM: 4 GB
OS: WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (with KB971512 Update)
Grafická karta: ATI Radeon HD 5770 (1 GB), NVIDIA GeForce GTX 260
Volné místo na disku: 60 GB

Doporučené požadavky:

CPU: INTEL QUAD-CORE CPU, AMD SIX-CORE CPU
RAM: 8 GB
OS: WINDOWS 8 64-BIT (with KB971512 Update)
Grafická karta: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 760
Volné místo na disku: 60 GB

Battlefield: Hardline Premium

Čtyři herní rozšíření: Battlefield Hardline Premium navíc nabídne fanouškům čtyři digitální rozšíření s novými mapami, režimy, technikou a herním obsahem. Pamatujte: stanete-li se členy programu Premium, získáte k těmto rozšířením dvoutýdenní přednostní příst ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Origin

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

439 Kč -2%

428 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku