Revolution edice obsahuje základní hru Battlefield 1 + Battlefield 1 Premium Pass

Premium Pass Vám umožní, bez další jednotlivého zakupovaní, přístup do všech nadcházejících DLC pro BF1 a to do They Shall Not Pass, In The Name of Tsar, Turning Tides a Apocalypse. Aby toho nebylo málo, díky Premium passu 14x prvotřnídní battlepack, dvoutýdenní přednostní přístup do všech DLC, nové mapy pro multiplayer a také nové zbraně.

 

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

 

Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.

Zažijte úsvit moderní války - Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.

Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.

Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa - V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

Premium Pass rozšíříte bojiště totální války o nové multiplayerové mapy, armády a další obsah ve čtyřech chystaných tematických digitálních rozšířeních.Předplatné Battlefield 1 Premium Pass zahrnuje přístup ke čtyřem chystaným tematickým herním rozšířením, z nichž první s názvem Battlefield 1 They Shall Not Pass vyjde v březnu 2017. Herní rozšíření budou obsahovat: Dvoutýdenní přednostní přístup ke každému vydanému rozšíření. Možnost zahrát si za nové armády. 16 nových map pro online režim více hráčů. Nové Operace a herní režimy pro větší herní variabilitu. Nové elitní třídy. 20 nových zbraní.

 

Battlefield 1 Trailer 

Battlefield 1 They Shall not Pass DLC 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Procesor: Core i5 6600K / AMD FX-6350
CPU Speed: Info
RAM: 8 GB
Operační systém: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Grafická karta: DirectX 11.0 Compatible video card with 2 GB VRAM (AMD Radeon HD 7850 / nVidia GeForce GTX 660)
Volné místi na disku: 50GBDoporučené požadavky:

Procesor: Intel Core i7 4790 / AMD FX 8350 Wraith
CPU Speed: Info
RAM: 16 GB
Operační systém: 64-bit Windows 10 or later
Grafická karta: DirectX 11.0 Compatible video card (AMD Radeon RX 480 4GB / nVidia GeForce GTX 1060 3GB)
Volné místo na disku: 50 GB

Battlefield 1 Revolution Edition

Revolution edice obsahuje základní hru Battlefield 1 + Battlefield 1 Premium Pass Premium Pass Vám umožní, bez další jednotlivého zakupovaní, přístup do všech nadcházejících DLC pro BF1 a to do They Shall Not Pass, In The Name of Tsar, Turning Tides a Apocaly ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Origin

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

391 Kč -2%

380 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku