Battle Chasers: Nightwar je inspirované klasickými konzolovými RPG hity, tudíž zda naleznete spousty tajemných dungeonů, tahové souboje a bohatý příběh založený na prozkoumávaní světa.

PLÁNUJTE A PŘEŽIJTE

Vyberte si své tři hrdiny ze široké nabídky, připravte se v opuštěném městě Harm’s Way a vydejte se prozkoumávat svět na povrchu. Ten je prezentovaný klasickou formou (a v reálném čase). Vše je inspirováno velikány žánru RPG, takže narazíte na dungeony, tuhé bosse a mnoho přátel i nepřátel.

ZE STARÉ ŠKOLY

Klasické konzolové RPG souboje jsou doplněny o jedinečný dvoustupňový systém many a tahové iniciativy. Akční náhodně generované dungeony jsou pak plné pastí, hádanek a tajemství. Přežití záleží na schopnostech každého hrdiny.

HLUBOKÝ PŘÍBĚH

Nelineární příběh založení na objevování dějového pozadí předmětů, pamětihodností a tajných prvků světa. Jejich průzkumem získáte jednak hlubší vhled do záhadného Lost Vale a také za odměnu dovednostní body, s jejichž pomocí můžete hrdinům vylepšovat různé schopnosti. Klíčové příběhového okamžiky jsou pak zobrazeny v nádherných 2D animacích studia Powerhouse Animation Studios, známé především díky série Darksiders.

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
Procesor: 2.0 GHz CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Intel HD 4000 or equivalent with 1 GB VRAM
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
Procesor: Intel i5 2.5 GHZ
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 950 or equivalent
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa

Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar je inspirované klasickými konzolovými RPG hity, tudíž zda naleznete spousty tajemných dungeonů, tahové souboje a bohatý příběh založený na prozkoumávaní světa. PLÁNUJTE A PŘEŽIJTE Vyberte si své tři hrdiny ze široké nabídky, připravt ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

316 Kč -8%

288 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku