Rozšiřte si zážitek z Arkham Origins zakoupení season passu! Získejte přístup k novým mapám s výzvami, ke dvěma balíčkům skinů a nové epické příběhové kampani. K tomu všemu získáte ještě dva exkluzivní skiny pro Batmana: Gotham by Gaslight BatmanTM a Brightest Day BatmanTM.

 

Všechny skiny můžete použít v příběhové kampani po dokončení hlavního příběhu, na mapách výzev a online. Všechen ostatní obsah Season Passu můžete použít jen v příběhové kampani. Všechen obsah ze Season Passu si budete moci zakoupit samostatně.

 

Season Pass Skin Pack obsahuje:

 • Gotham by Gaslight BatmanTM:
  • Vneste si do hry trochu atmosféry roku 1889. Oblékněte Batmana do obleku inspirovaného grafickou novelou GOTHAM BY GASLIGHT od Briana Augustyna a Mikea Mignoly.
  • Od kalhot z přírodních vláken až po kožený opasek s vrhacími noži, každý detail je přesně vymodelován podle komiksové předlohy.
 • Brightest Day BatmanTM:
  • Zahrajte si za Brightest Day BatmanTM, Batmana, který vstal z mrtvých díky Bílému světlu v sérii BRIGHTEST DAY od Geoffa Johnse a Petera Tomassiho.
  • Oblek Brightest Day BatmanTM je bílý, narozdíl od těch ostatních ve hře.

 

New Millennium Skins Pack obsahuje:

 • Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na New Millennium Skins Pack díky Season Passu!
 • Nejlepší skiny: New Millennium Skin Pack obsahuje 5 nejžádanějších skinů: Red Son BatmanTM, Blackest Night BatmanTM, New 52 BatmanTM, BatmanTM: Noel,  1st Appearance BatmanTM a One Year Later Robin.

 

Infinite Earth Skins Pack obsahuje:

 • Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na Infinite Earth Skins Pack díky Season Passu!
 • Skiny, na které jste čekali: Infinite Earth Skins Pack obsahuje 5 nejlepších skinů: Earth 2 Dark Knight, Long Halloween BatmanTM, BatmanTM: Dark Knight of the Round Table, Thrillkiller BatmanTM, Earth 2 BatmanTM, Classic Tim Drake Robin

 

Initiation DLC obsahuje:

 • Podívejte se zpět v čase: Vypravte se do doby před tím, než Batman vůbec začal existovat a převezměte kontrolu nad Brucem Waynem, když dokončuje trénink v bojových uměních. Poznejte exotické oblasti včetně bambusového lesa a klášteru v horách.
 • Tam, kde Batman opravdu začal: Staňte se svědky zrození nejmocnějšího světového bojovníka se zločinem díky tomuto DLC, které obsahuje 2 skiny (Bruce Wayne a Vigilante Bruce Wayne), čtyři mapy výzev a kampaň výhev.

 

Narrative DLC obsahuje:

 • Získejte za svoje peníze víc příběhu: Ušetřete na Narrative DLC zakoupením Season Passu.
 • Poznejte svět Arkhamu trochu víc: Narrative DLC vás vezme tam, kde začíná příběh ARKHAM ORIGINS gradovat a poskytne vám větší vhled do Batmanových raných let.

 

 

 

BATMAN: ARKHAM ORIGINS software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno ve WB Games Montréal a Splash Damage.

BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a související prvky jsou obchodními známkami DC Comics, © 2013. Všechna práva vyhrazena.
WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s13)

Batman Arkham Origins Season Pass

Rozšiřte si zážitek z Arkham Origins zakoupení season passu! Získejte přístup k novým mapám s výzvami, ke dvěma balíčkům skinů a nové epické příběhové kampani. K tomu v& ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

399 Kč -75%

99 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku