BAO Cold Cold Heart

 

Pokud už vlastníte Batman: Arkham Origins Season Pass, tento obsah si nekupujte! V Season Pass je již obsažen.

 

Vraťte se do Gotham City v době oslav Nového roku ve stylu Arkham Origins. Když Mr. Freeze unese výkonného ředitele GothCorp, Batman se ho vydává chytit a učinit spravedlnosti za dost. Po cestě odkrývá tragickou historii svého nepřítele, která ho přesvědčí k pokusu o nemožné: zachránit oběť i záporáka.

 

Hodiny příběhu a nového obsahu pro otevřený svět hry už na vás čekají!

 

 

BATMANTM: ARKHAM ORIGINS software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno studiem WB Games Montréal a Splash Damage.

BatmanTM a všechny postavy, jejich typický vzhled a přidružené součásti jsou ochrannými známkami DC Comics, © 2013. Všechna práva vyhrazena.
WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s13)

 

 

Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart DLC

  Pokud už vlastníte Batman: Arkham Origins Season Pass, tento obsah si nekupujte! V Season Pass je již obsažen.   Vraťte se do Gotham City v době oslav Nového roku ve stylu Arkham Origins. Když Mr. Freeze unese výkonného ředitele GothCorp, Batman se ho v ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

125 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku