Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition rozšiřuje původní 2.5D hru o nové mapy, nepřátele, úrovně obtížnosti, bat-obleky a vylepšenou grafiku. Hráč může v této doplňkové hře k Batman: Arkham Origins pokračovat v příběhu a odhalit další detaily o minulosti Temného rytíře. Toto propracované akční dobrodružství je postavené na plížení, plynulých soubojích a proslulém arzenálu Batmanových nástrojů, takže věrně reprodukuje zážitek z ostatních Arkham her.

 

 

BATMAN: ARKHAM ORIGINS BLACKGATE - DELUXE EDITION software © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno v Armature Studios.

 

BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a přidružené součásti jsou ochrannými známkami DC Comics © 2014. Všechna práva vyhrazena.
WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s14)


Batman Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition

Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition rozšiřuje původní 2.5D hru o nové mapy, nepřátele, úrovně obtížnosti, bat-obleky a vylepšenou grafiku. Hráč může v této doplňkové hře k Batm ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

399 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku