Objevujte a měňte vzdálené světy! Astroneer se odehrává během zlaté horečký 25. století, kde hráč musí objevit vzdálený vesmír, riskovat svůj život v nehostinném prostředí, za vidinou nezměrného bohatství.

 

V tomto dobrodružství hráčovou nejužitečnější zbraní je možnost přizpůsobovat si svět k obrazu svému, úprava terénu, těžení vzácných nerostů z planet a měsíců. Nerosty a minerály můžou být buď prodány a nebo craftovány na lepší vybavení, vozidla a nebo na nové moduly k Vaši základně, ze které můžete vytvořit masivní industriální komplex. 

 

Přežíjte na nehostinné planetě, která je prodecurálně generována, tudíž dvakrát nenarazíte na stejnou planetu. Stavějte nová vozidla a cestujte na nové planety a jejich měsíce. Spojujte spolu komponenty a objekty v různé celky s podporou až 4 hráčů ve Vašem vesmíru. 

Astroneer

Objevujte a měňte vzdálené světy! Astroneer se odehrává během zlaté horečký 25. století, kde hráč musí objevit vzdálený vesmír, riskovat svůj život v nehostinném prostředí, za vidinou nezměrného bohatství.   V tomto dobrodružství hráčovou nejužitečnější zbra ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

GetYourGift

DODÁNÍ

ihned po přijetí platby

670 Kč -7%

618 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku