V novém díle hry Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla se ujmete role Eivora, neohroženého Vikingského válečníka vychovaného na bájích o bitvách a slávě . Prozkoumejte dynamický nádherný otevený svět zasazený do brutálního prostředí temného období Anglie v 9. století. Plundrujte své nepřátele, budujte svou osadu a opatřete si politický vliv na cestě za ziskem svého místa mezi bohy v samotné Valhalle.

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby uPlay a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě uPlay účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby uPlay a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku menu v podobě tří horizontálních čar vedle položky „Novinky“ a v menu zvolte „Aktivovat klíč“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Aktivovat“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu uPlay. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

 

Assassin’s Creed: Valhalla

V novém díle hry Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla se ujmete role Eivora, neohroženého Vikingského válečníka vychovaného na bájích o bitvách a slávě . Prozkoumejte dynamický nádherný otevený svět zasazený do brutálního prostředí temného období Anglie v 9. ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma uPlay

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 279 Kč -13%

1 111 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku