Arma 2: Operace Arrowhead je samostatný datadisk ke hře Arma 2. Ke spuštění není potřeba vlastnit původní hru.

Tři roky po válce v Černorusku, kterou jste měli možnost hrát ve hře Arma 2, se na pobřeží Zeleného moře schyluje k dalšímu konfliktu. Úkolem sil Spojených národů, vedených Americkou armádou, bude tentorkát zabránit občanské válce k níž se schyluje v Takistánu. To vše v samostatném datadisku k nejlepšímu simulátoru roku 2009 - Arma 2.

Při hraní Arma 2: Operace Arrowhead si v rámci jednotek Americké armády vyzkoušíte různé role; od obyčejného pěšáka přes člena jednotek zláštního určení až po pilota vrtulníku a velitle tanku. To vše a ještě víc na vás čeká v nejnovějším díle cenami ověnčené série PC vojenských simulátorů z dílny Bohemia Interactive.

Nový hratelný obsah

Nová příběhová kampaň hratelná v jednom i ve více hráčích, doplněná o řadu tutoriálů, samostatných scénářů a módů pro více hráčů.

Masivní herní svět

Tři zcela nové mapy fiktivní středoasijské země, zahrnující města, vesnice, pouště i hory. Herní prostředí je kompletně zničitelné a plně interaktivní.

Nové jednotky a vozidla

Řada nových vozidel pro všechny zúčastněné armády, zahrnující Americkou armádu, Spojené národy, Takistánskou armádu a policii a další. Celkem ve hře naleznete více než 300 nových jendotek, zbraní a vozidel.

Ultimátní válečný simulátor

Arma 2: Operation Arrowhead je plně kompatibilní s původní Arma 2.

Unikátní herní prvky

Možnost nosit batohy, detailně zpracované moderní zbraňové optiky, systém penetrace materiálů, možnost dálově řídit bezpilotní letouny (UAV) a mnoho dalšího.

Arma II Operation Arrowhead

Arma 2: Operace Arrowhead je samostatný datadisk ke hře Arma 2. Ke spuštění není potřeba vlastnit původní hru. Tři roky po válce v Černorusku, kterou jste měli možnost hrát ve hře Arma 2, se na pobřeží Zeleného moře schyluje k dalšímu konfliktu. Úkolem sil Sp ...

Česká lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

50 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku