Ke hraní těchto exkluzivních DLC potřebujete základní hru Arma 3.

Tento bundle pack obsahuje tato DLC:

Arma 3 Karts
Nastartujte motory a přeneste boj na závodní dráhu. Rozšíření Arma 3 Karts obsahuje motokáru se 4taktovým motorem s 240 koňskými silami, několik barevných motivů na motokáry, hratelné postavy závodníka a komisaře, nové časové zkoušky s motokárami, úspěchy ve službě Steam a také různé objekty, pomocí kterých můžete postavit vlastní závodní dráhu.

Arma 3 Helicopters
Mistrovsky ovládněte vzrušující vrtulový let v rozšíření Arma 3 Helicopters. Společně s volitelným modelem letové dynamiky (FDM) RotorLib nabízí rozšíření Arma 3 Helicopters dva úplně nové vrtulníky určené ke zvedání těžkých nákladů, nový hratelný obsah, nové úspěchy ve službě Steam a další.

Arma 3 Marksmen
Zdokonalte své střelecké schopnosti a zapojte se do boje na dálku. Rozšíření Arma 3 Marksmen zahrnuje nové zbraně, hratelný obsah, úspěchy ve službě Steam a další položky.

 
 

 

Arma 3 DLC Bundle

Ke hraní těchto exkluzivních DLC potřebujete základní hru Arma 3. Tento bundle pack obsahuje tato DLC: Arma 3 Karts Nastartujte motory a přeneste boj na závodní dráhu. Rozšíření Arma 3 Karts obsahuje motokáru se 4taktovým motorem s 240 koňskými silami, někol ...

Česká lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

699 Kč -21%

549 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku