Průzkum a využití podmořských zdrojů surovin bude vyžadovat náročnou přípravu a využití obchodu a diplomacie jako zbraní při posilování vlastní pozice.

Prostor je omezený na několik málo ostrovů a logickým krokem tak je expanze do podmořského světa, kde budete moci vytvořit futuristický průmysl, který bude podporovat růst vaší ekonomiky.

K posílení své pozice budete muset stavět nové budovy, monumenty, elektrárny a také beze zbytku využívat dostupných zdrojů a možných obchodních tras… budete se muset vyvinout, budete muset růst a pozvednout svou civilizaci pomocí populace géniů.

I když je takový vývoj základem rozvoje, nepodceňujte vliv prostředí. Mohly by vás totiž ohrozit nepříjemné události jako přílivové vlny, které jistě mají potenciál na to vás po ekonomické stránce zničit!

Nová populace

Toto rozšíření vám nabídne možnost odhalit jejich tajemství, zatímco budete podporovat rozvoj těchto futuristicky založených lidí. Herní obsah vám nabídne přístup ke zcela nové populační úrovni civilizace a tudíž ke géniům jako takovým, kteří vám nabídnou mnoho nových herních možností.

Budete moci postavit nový monument vědců a více než 30 nových budov.

Budete moci využívat nových dopravních prostředků.

Nový herní obsah prohloubí herní prožitek

Ponořte se pod hladinu a využijte více než 80 nových předmětů, vylepšete vaše závody, posilte vaši ekonomiku a využijte nové zdroje.

Využijte geotermální energii a zásobujte své osady na povrchu z tohoto nevyčerpatelného zdroje energie.

Zkrášlete města vědců novými dekorativními prvky od fontán po holografické památníky.

Nové výzvy a nové úspěchy, které můžete naplnit

Splňte více než 150 nových úkolů a zahrajte si novou kampaň odehrávající se kolem nového převratného zdroje energie Hira Ebashiho.

Rozšiřte svou sféru vlivu pomocí „Nepřátelského převzetí“ dostupného při hře online. Vybudujte si silnější ekonomiku a využijte jí k získání vlivu na nepřátelském území mírovou cestou.

Odolejte přírodním katastrofám jako přílivové vlny – se kterými se také setkáte v kooperaci online spolu s přáteli.

Anno 2070 Deep Ocean

Průzkum a využití podmořských zdrojů surovin bude vyžadovat náročnou přípravu a využití obchodu a diplomacie jako zbraní při posilování vlastní pozice. Prostor je omezený na několik málo ostrovů a logickým krokem tak je expanze do podmořského světa, kde budet ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma uPlay

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

443 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku