Do poznámky uveďte svojí Steamovou přezdívku, po té Vám od nás příjde žádost o přátelství a hru Vám pošleme přes náš Steamový účet.

Hlavní náplní datadisku je, jak již název napovídá, samozřejmě Afrika a národy nalézající se na tomto kontinentu – přídavek do hry přidává národy z Mali a z Etiopie a přibudou navíc také Portugalci a Berbeři. Nově pak do hry například připadne starost o to, na jakém terénu postavíte své budovy, ale jádro nové náplně vězí právě v nových národech a možnostech, jež hraní s nimi otevírá.

Mali a Etiopie pak nadále obohacují hru o africkou architekturu a jsou zástupci národů, jež bojují o dominanci na africkém kontinentu, zatímco třeba takoví Portugalci představují bohatý národ s expanzivní politikou. A konečně Berbeři pak představuje národ, který už má afrického horka dost a raději by se by se přesunul někam, kde jsou lepší podmínky pro život.

Do hry samozřejmě také přibudou nové jednotky a s nimi například i noví zástupci fauny (lvi, krokodýli, zebry a další, z nichž některé půjde také lovit), přes dvě desítky herních map, z nichž osm by mělo být dle reálného prostředí, a nakonec samozřejmě nechybí ani nové kampaně.

Age of Empires II HD: The African Kingdoms DLC

Do poznámky uveďte svojí Steamovou přezdívku, po té Vám od nás příjde žádost o přátelství a hru Vám pošleme přes náš Steamový účet. Hlavní náplní datadisku je, jak již název napovídá, samozřejmě Afrika a národy nalézající se na tomto kontinentu – přídavek do ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

325 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku