Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!

 

The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy Christie. Jde o 3rd person adventuru plnou záhad, ve které ztělesňujete slavného Hercula Poirota. Soukromý detektiv se zde utká se záhadným protivníkem, který si říká prostě „ABC“.

 

Vaše šedé buňky mozkové se ještě nesetkaly s takovou výzvou!

 

Budete muset prozkoumat místa činu v mnoha nádherných městech napříč Velkou Británií. Když přijde na vyšetřování místa činu a řešení nebezpečných puzzlů, tak nesmíte nechat kámen na kameni. Pozorujte, ptejte se a prozkoumejte všechny možnosti, abyste učinili ty nejrozumnější dedukce a porozuměli vrahovým plánům.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Výslechy: hráč může získávat informace vyslýcháním svědků, kdy musí dávat pozor nejen na to, co říkají, ale také jak to říkají a jak se přitom cítí.
  • Puzzly: pro získání důkazů bude potřeba řešit hádanky.
  • Dedukce: na základě důkazů budete moci činit dedukce a zjistit o vrahovi více.
  • Časová osa: Poté, co dojdete k prvním závěrům a postoupíte dále v příběhu, budete moci využít Poirotovu časovou osu. To znamená, že Hercule Poirot může vytvořit časovou osu se všemi relevantními událostmi odhalenými během vyšetřování. 

 

 

©2016 Anuman Interactive SA. All rights reserved. Published by Anuman Interactive SA. Microïds is a trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved.
Copyright © 2016 Agatha Christie Limited. All rights reserved.
The AGATHA CHRISTIE word mark and signature and POIROT are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and/or elsewhere. All rights reserved.
www.agathachristie.com


Přejděte na: https://www.gog.com

Přihlašte se do svého účtu (vytvořte si ho, pokud ho nemáte).

Přejděte na https://www.gog.com/redeem

Vložte svůj klíč a klikněte na "CONTINUE"

 

Pokud máte s aktivací problém, napište nám.

Agatha Christie - The ABC Murders

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!   The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy C ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma GOG

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

319 Kč -79%

65 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku