Multifunkční zastřihovač Philips Series 7000 MG7745/15 stříbrný

Značka: Philips

Typ distribuce: Krabicová. Doba nabíjení: 60 min. Doba provozu: 180 min. Funkce: Omyvatelné nástavce, LED indikátor nabíjení, Voděodolný, Pro mokré použití, Omyvatelnost, Rychlé nabití. Materiál břitů: Ocel. Max. délka střihu: 16 mm. Min. délka střihu: 0,5 mm. Ovládání: Pomocí tlačítek. Počet nástavců: 14. Počet nastavení střihu: 8. Typ napájení: Akumulátorové. Typ nástavce: Vousy, Vlasy, Uši, Tělo. Využití: Vousy, Vlasy, Chloupky v nose, Tělo.

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 648 Kč –7 % 1 519 Kč
Multifunkční zastřihovač Philips Series 7000 MG7745/15 stříbrný
Značka: Philips
13937 multifunkcni zastrihovac philips series 7000 mg7745 15 stribrny
1 648 Kč –7 %

Philips Series 7000 MG7745/15 K preciznímu vzhledu vám pomůže multifunkční zastřihovač Philips Series 7000 MG7745/15. Dokonale upraví vaše vlasy i vousy v podobě strniště, bradky, knírku, ale také plnovousu.

Poradí si také s nežádoucím ochlupením na všech částech těla včetně citlivých míst. Technologie DualCut umožňuje zastřihování ve dvou směrech pomocí dvojnásobnému počtu břitů díky nimž dosáhnete čisté a ostré linie okolo okrajů na tváři, bradě i krku. Ocelové břity jsou samoostřicí, třením o sebe se navzájem brousí, vydrží tak po dlouhou dobu ostré. Sada nástavců pro dokonalý vzhled Se sadou 14 nástavců vám zastřihovač nahradí všechny strojky na kompletní holení a zastřihávání. K dispozici máte hřebeny pro zastřihování obličeje, vlasů i těla. Umožní vám pečovat o svůj styl nebo si vytvořit nový. Zdrojem energie je lithium-iontový akumulátor, jehož provozní doba po úplném nabití dosahuje 180 minut. Vybitou baterii signalizuje indikátor vybití baterie. K úplnému nabití dojde již za 1 hodinu, lze však využít také možnost 5minutového rychlonabíjení. Prémiový zastřihovač 14 v 1 umožňuje maximální univerzálnost použití.  

Technologie DualCut Použitá technologie DualCut zaručuje maximální přesnost, o kterou se postará dvojnásobný počet břitů. Tyto se vzájemně brousí jemným třením. I po třech letech používání budou břity stále ostré.    

Zastřihujte a upravujte Multifunkční zastřihovač Philips Series 7000 dovoluje pohodlnou úpravu vašich vousů, vlasů a chloupků na těle pomocí 14 nástrojů. Udržuje si svůj vzhled nebo si vytvořte nový styl.    

 

Holicí strojek na tělo Perfektně oholit celé tělo lehce umožní holicí strojek na tělo, který si poradí s každým chloupkem na těle. Nebojte se pohodlně oholit oblast pod krkem i nejcitlivější tělesné partie. Jedinečný systém ochrany pokožky je maximálně šetrný a zastřihne chloupky až na 0,5 mm.     Přesný holicí strojek Na přesný holicí strojek se můžete spolehnout při péči o okraje tváře, brady a krku. Vše skvěle doladí. S kovovým zastřihovačem bez hřebenu zase vytvoříte precizní jemné linie, tvary a detaily plnovousu nebo bradky a můžete tak dotvořit svůj jedinečný styl.    

Odstraní chlupy v nose Zastřihovač Philips si také skvěle poradí s nežádoucími chlupy v nose a uších. Snadno a pohodlně se jich zbavíte během chvilky.     8 hřebenů S mnoha hřebeny je zastřihování obličeje, vlasů a těla brnkačka. 2 hřebeny využijete pro vytvoření 1,2 mm strniště, 1 hřeben poslouží na vousy 3-7 mm, další 3 hřebeny vytvoří sestřih na vlasech (9, 12 a 16 mm) a poslední 2 hřebeny poslouží k zastřihování chlupů na těle (3,5 mm).     Kvalitní pryžová rukojeť K pohodlnému ovládání a důkladné kontrole nad strojkem při zastřihování slouží gumová rukojeť, která zabraňuje klouzání.    

Voděodolnost a snadná údržba Neobávejte se použití zastřihovače ve sprše. Díky jeho vodotěsnosti se lze pohodlně holit při sprchování. Umožňuje také snadné čištění pod tekoucí vodou.     Cestovní pouzdro Praktické úložné pouzdro se vždy hodí. Slouží k bezpečnému uložení strojku a příslušenství po holení a jejich uspořádání. Veškeré vybavení také drží a chrání když jste zrovna na cestách.  

Kategorie: Zastřihovače
Typ distribuce: Krabicová
Doba nabíjení: 60 min
Doba provozu: 180 min
Funkce: Omyvatelné nástavce, LED indikátor nabíjení, Voděodolný, Pro mokré použití, Omyvatelnost, Rychlé nabití
Materiál břitů: Ocel
Max. délka střihu: 16 mm
Min. délka střihu: 0,5 mm
Ovládání: Pomocí tlačítek
Počet nástavců: 14
Počet nastavení střihu: 8
Typ napájení: Akumulátorové
Typ nástavce: Vousy, Vlasy, Uši, Tělo
Využití: Vousy, Vlasy, Chloupky v nose, Tělo
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: