Mafia: Trilogy (PS4) CZ

Neohodnoceno
Značka: 2K Games
Typ distribuce: Krabicová. Žánr: Akční, FPS, Adventury. Jazyková verze: Anglicky, Česky. Zpětná kompatibilita: PS5.
Varianta:
Dostupnost Dočasně vyprodáno Dočasně vyprodáno Zvolte variantu
799 Kč / ks 945 Kč / ks od 799 Kč / ks
Mafia: Trilogy (PS4) CZ
Neohodnoceno
Značka: 2K Games

Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích. V Salieriho rodině. V roli taxikáře, jménem Tommy Angelo, se ocitáš ve světě organizovaného zločinu. Tommy, který se zpočátku brání svodům tohoto světa v zastoupení italské rodiny Salieri, si velmi záhy uvědomí, že některé odměny jsou prostě příliš velké na to, aby jim bylo možné dlouho odolávat... V kůži mafiána. Válečný hrdina Vito Scaletta se zaplete s mafií v naději, že splatí dluhy po svém otci. Spolu s parťákem jménem Joe se Vito snaží o prokázání svých schopností, stoupajíc po rodinném žebříčku v honbě za lepším postavením a odměnou. Ale s každým novým rizikem přichází ještě tvrdší následky... Povstaň z popela staré rodiny. Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré...

Herní obsah: Staň se mafiánem: Připomeň si tři různé éry organizovaného zločinu v Americe díky verzím Definitive Edition všech tří her ze série Mafia.

Mafia: Definitive Edition: Kompletní předělávka původní hry, která vylepšuje oblíbenou klasiku ve všech možných směrech. Český dabing je samozřejmostí. Mafia II: Definitive Edition: S láskou remasterovaná verze oblíbené hry z roku 2010 s výrazně vylepšenou grafikou a zvuky. To vše s českým dabingem! Mafia III: Definitive Edition: Přináší všechny příslušné příběhové doplňky a spoustu dalších bonusových předmětů. Obsahuje české titulky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, FPS, Adventury
Jazyková verze: Anglicky, Česky
Zpětná kompatibilita: PS5
Doprava: Krabicová

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: