LEGO Ideas 21330 Sám doma

Značka: LEGO
Dostupnost Skladem (>5 ks)
15 000 Kč
LEGO Ideas 21330 Sám doma
Značka: LEGO

Připomeňte si rodinnou vánoční komedii se stavebnicí Sám doma (21330) od LEGO® Ideas, která je vhodná na hraní i na výstavku. Dům rodiny McCallisterových je doslova nabitý dobře známými detaily a důmyslnými funkcemi, které vám pomohou při přehrávání komických scén. K dispozici je vše, co potřebujete pro Kevinův falešný vánoční večírek, ale také kotel ve sklepě s světelnou kostkou LEGO, funkce padající žehličky, plechovky s barvou zavěšené na provazech, padající police, lano vedoucí z podkroví do domku na stromě a mnohem víc. Jednotlivá patra domu jsou odnímatelná a stěny a střechu lze odklopit pro snadný přístup.

 

Vynikající vánoční dárek

Součástí sady je 5 minifigurek LEGO – Kevin McCallister, máma Kate McCallisterová, zloději Harry a Marv a starý soused Marley. Dále nechybí dodávka Harryho a Marva s páčidlem a policejními čepicemi. Stavebnice je tvořena 3 957 dílky, takže se jedná o dosud největší sadu LEGO Ideas. Kostky jsou rozděleny do sáčků v pořadí, které sleduje děj filmu. Až budete model o svátcích sestavovat, připomenete si tak celý příběh od začátku do konce.

 

Skvělé scénky

Vychutnej si všechny kultovní scény ze slavného vánočního filmu Sám doma.

 

Velký LEGO dům

Dům McCallisterových má vyklápěcí střechu a zdi, takže využiješ spoustu prostoru

 

LEGO Ideas 21330 Sám doma

Stavebnice LEGO Ideas 21330 Sám doma je jako stvořená pro všechny milovníky vánočního snímku. Zavítej do rodiny McCallisterových a prohlédni si jejich dům, který vypadá přesně jako ve filmu. Ale pozor, Mokří banditi Marv a Harry už čekají!

 

LEGO doplňky

Díky LEGO stavebnici a doplňkům si můžeš přehrát všechny kultovní scény. Zavzpomínej na padající žehličku, která se otiskne na Marvův obličej, spálenou Harryho pleš, děsivý kotel i příhodu s vodou na holení. Banditi samozřejmě disponují svou dodávkou a nechybí ani domek na stromě.

Kategorie: LEGO Stavebnice
Počet dílků: 3 957 ks
Série: Lego Ideas
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: