F1 2020 (PS4)

Neohodnoceno
Značka: Codemasters
Typ distribuce: Krabicová. Žánr: Multiplayer, Sportovní, Závodní. Jazyková verze: Anglicky. Zpětná kompatibilita: PS5.
Dostupnost Dočasně vyprodáno
1 036 Kč / ks
F1 2020 (PS4)
Neohodnoceno
Značka: Codemasters

F1 2020 je dosud ta nejucelenější hra s F1, ve které hráči usednou za volant formule a budou závodit proti těm nejlepším jezdcům na světě. Zcela poprvé si hráči budou moct vytvořit vlastní tým F1 tak, že si vytvoří závodníka a pak si vyberou sponzora, dodavatele motoru, najmou si spoluhráče a budou soutěžit jako 11. tým na soupisce. Budujte postupně zařízení, rozvíjejte svůj tým a dojeďte až na vrchol. Přizpůsobte si režim 10leté kariéry pomocí výběru úvodních možností z F2 a délky sezóny, což vám zajistí napínavější kariéru v několika sezónách. Přídavek závodění na rozdělené obrazovce, nová asistence s řízením a přístupnější závodní zážitek znamenají, že si můžete užít hru s kamarády nehledě na úroveň vašich schopností. F1 2020 obsahuje všechny oficiální týmy, závodníky a 22 okruhů, včetně dvou nových závodů: Hanoi Circuit a Circuit Zandvoort.

Vlastnosti hry: NOVÝ REŽIM MYTEAM – Podmanivá závodní hra, ve které si mohou hráči nyní vytvořit vlastní tým F1. Vytvořte si závodníka, pak si vyberte sponzora, dodavatele motoru, najměte si spoluhráče a soutěžte jako 1. tým v soupisce. Budujte postupně zařízení a dojeďte až na vrchol. 

NOVINKA – Dva nové závody: Hanoi Circuit a Circuit Zandvoort.

NOVINKA – Závodění na rozdělené obrazovce.

NOVINKA – Nezávazné závodní možnosti pro klidnější závody. 

NOVINKA – Možnost kratší sezóny: 10, 16 či plných 22 závodů. Všechny oficiální týmy, závodníci a okruhy z Formula One World Championship 2020. Oceňovaný režim desetileté kariéry. Formula 2, dokonalé cvičiště pro F1, je rovněž součástí hry a nyní obsahuje novou poloviční či kompletní sezónu a obsah ze sezón 2019 a 2020.16 klasických aut F1 z let 1988–2010.E-sporty – herní oblast pro online kvalifikace, poslední novinky a sledování nových závodů F1 Esports Challenger a Pro Series. Více způsobů závodění: Time Trial, Grand Prix Mode, Championships; svou slávu si můžete připomenout pomocí automatických úložných sestřihů. Soutěžte v online hře více hráčů: Hodnocené a nehodnocené závody, ligy, nastavitelné nátěry a týdenní soutěže. Stažení aut finálních týmů z roku 2020 (kde je to možné) a obsahu sezóny F2 2020 po vydání vyžaduje připojení k internetu.F1 2020 F1 Seventy Edition - Oslavte 70. výročí F1 díky těmto jedinečným herním kosmetickým předmětům – nátěr auta, oslava na stupínku, helma, závodní oblek, rukavice, body a odznak hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Multiplayer, Sportovní, Závodní
Jazyková verze: Anglicky
Zpětná kompatibilita: PS5
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: