DXRacer OH/FD01/NR

Značka: DXRacer

Typ distribuce: Krabicová. Barva: Černá, Červená. Hmotnost: 25 kg. Kříž/kostra: Plast. Materiál opěráku: Látka. Materiál sedáku: Látka. Maximální nosnost: 100 kg. Maximální výška: 129 cm. Maximální výška sedáku: 54 cm. Mechanika: Houpací. Minimální výška: 119 cm. Minimální výška sedáku: 44 cm. Oděruodolnost: 78000 cyklů. Průměr čepu kolečka: 11 mm. Šířka: 64 cm. Šířka sedáku: 37 cm. Vlastnosti: S opěrou hlavy, Bez opěry hlavy, Bez posuvu sedáku, Područky - stavitelné. Výšková nastavitelnost: Ano. Využití: Kancelář, Herní židle.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
6 999 Kč –15 % 5 900 Kč
DXRacer OH/FD01/NR
Značka: DXRacer
13721 2 dxracer oh fd01 nr
6 999 Kč –15 %

 

Moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Mezi klíčové vlastnosti patří zejména silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli, vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře, mechanismus tilt pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla a s nastavením tuhosti mechaniky dle hmotnosti uživatele či kvalitní plynový píst, splňující mezinárodní standarty SGS. Navíc s polštářky pod hlavu a pod bedra v ceně.

Prémiová volba

Svou oblíbenost ukázala mezi hráči počítačových her. Židle DXRACER používají hráči na celém světě včetně těch vrcholových. Židle jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České republiky v Počítačových Hrách a ASUS FINALs. Profesionální herní týmy SK Telecom T1, Ninjas in Pyjamas, CLG, NaVi, Faze Clan a jejich fanoušci hrají na svých vlastních originálních limitovaných sériích židlí DXRacer. V Česku je spolupráce s herní organizací eSuba. Židle DXRACER pomáhají počítačovým hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, prémiovému zpracování a ergonomii sezení. 

Prémiová volba

Dominanta v kanceláři

Židle DXRACER vám ve vaší kanceláři dodají pocit pohodlného ergonomického sezení a dají vám prostor plně se věnovat vaší práci bez nepříjemné bolesti zad. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůsobit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek. Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.

Dominanta v kanceláři

Doživotní záruka

Garance doživotní záruky na ocelovou konstrukci sedáku a opěráku židle.
Doživotní záruka

Způsob balení

Židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 27 kilogramů a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení židle vám potrvá jen 20 minut.

Způsob balení
Kategorie: Kancelář
Typ distribuce: Krabicová
Barva: Černá, Červená
Hmotnost: 25 kg
Kříž/kostra: Plast
Materiál opěráku: Látka
Materiál sedáku: Látka
Maximální nosnost: 130 kg
Maximální výška: 129 cm
Maximální výška sedáku: 54 cm
Mechanika: Houpací
Minimální výška: 119 cm
Minimální výška sedáku: 44 cm
Oděruodolnost: 78000 cyklů
Průměr čepu kolečka: 11 mm
Šířka: 64 cm
Šířka sedáku: 37 cm
Vlastnosti: S opěrou hlavy, Bez opěry hlavy, Bez posuvu sedáku, Područky - stavitelné
Výšková nastavitelnost: Ano
Využití: Kancelář, Herní židle
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: