Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
228 Kč
Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!

Obsahuje vietnamskou civilizaci s Bà Triệu, jedinečnou jednotku Voi Chiến a jedinečnou budovu Thành.Jedinečná schopnost civilizace: Jedinečná schopnost Vietnamu je „Nine Dragon River Delta“. Všechny specializované pozemní čtvrti lze postavit jen na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods. Budovy na každém typu políčka získávají buď dodatečnou vědu, výrobu, nebo kulturu. Tato schopnost rovněž umožňuje zasadit Woods díky občanské technologii Medieval Faires.Jedinečná schopnost vůdce:

Jedinečná schopnost Bà Triệu „Drive Out the Aggressors“ poskytuje dodatečnou Combat Strength pro jednotky, které bojují na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods; tento bonus se dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam. Začátek tahu na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods rovněž poskytuje dodatečný pohyb, což se rovněž dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam.Jedinečná jednotka: Vietnam obsahuje jedinečnou středověkou střeleckou jednotku Voi Chiến. Tato jednotka se může pohybovat po útoku a má pohyb navíc.

Je dražší než jednotka Crossbowman, kterou nahrazuje, ale je silnější při obraně a má větší dohled.Jedinečná čtvrť: Jedinečná čtvrť Thanh nabízí dodatečnou kulturu pro všechny sousední čtvrti. Po výzkumu Flight čtvrť generuje turismus ve stejné výši jako kulturu. Nevyžaduje Population a je levnější než čtvrť Encampment, kterou nahrazuje.Rovněž obsahuje Kublaj-chána jako alternativního vůdce pro Čínu a Mongolsko (hra za Mongolsko vyžaduje rozšíření Rise and Fall.)Jedinečná schopnost vůdce: Kublaj-chánova jedinečná schopnost „Gerege“ poskytuje jednu ekonomickou pozici navíc v jakékoliv vládě. Rovněž poskytuje náhodnou Eureku a Inspiration při první výstavbě Trading Post ve městě jiné civilizace.Jako vůdce Číny jsou vědecké bonusy Kublaj-chána ještě větší a jeho pozice pro pravidlo navíc posiluje ekonomické strategie.

Jako vůdce Mongolska Kublaj-chán využívá obchodní cesty pro vojenskou moc.Nový herní režim „Monopolies and Corporations“Vietnam and Kublai Khan rovněž přináší nový herní režim Monopolies and Corporations. Tento volitelný herní režim využívá strategicko-ekonomickou hratelnost, díky které můžete hrát na zcela nové úrovni, neboť nabízí zajímavé nové odměny na základě zabírání, získávání a využívání zdrojů na mapě v každé éře. Založte průmysl na duplicitních luxusních zdrojích a získejte silné bonusy pro hostování měst a poskytování bonusových bodů Great Merchant.Proměňte průmysl v korporace, které si můžete pojmenovat po svém, zvyšte účinky průmyslu a vytvářejte produkty, které můžete posílat do ostatních měst a sdílet účinky průmyslu v rámci civilizace. Monopol vytvoříte, když bude civilizace ovládat globální zásoby Luxury Resource.

Monopoly poskytují dodatečný turismus a můžou výrazně zvýšit zlato generované za každý tah.Nová čtvrť a nové budovy:Balíček s obsahem Vietnam and Kublai Khan rovněž obsahuje novou čtvrť a nové budovy:Nová čtvrť: Čtvrť Preserve je umístěna na odlehlé místo nedotčené infrastrukturou. Dokáže kulturně ovládnout sousední nevlastněná políčka, získá dodatečné Housing podle obliby a zvyšuje oblibu sousedních políček.Nové budovy: Ve čtvrti Preserve můžete postavit dvě budovy.

Grove se odemkne pomocí mysticismu, zatímco Sanctuary se odemkne pomocí Conservation. Obě zvyšují výnos sousedních políček Charming a Breathtaking, která ještě nebyla vylepšena.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer Kublai Khan DLC

Trailer Vietnam DLC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6851 starbound steam pc
Starbound Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
156 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1330
3080 arcanium rise of akhan steam pc
ARCANIUM Rise of Akhan Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
319 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventury  

DIG_73
3314 the walking dead the telltale definitive series steam pc
122 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

DIG_151
5648 battlefleet gothic armada steam pc
Battlefleet Gothic: Armada Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
101 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie  

DIG_929
5042 stellaris leviathans story pack dlc steam pc
Stellaris: Leviathans Story Pack (DLC) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
97 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

DIG_727

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení