Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC

Neohodnoceno
Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
216 Kč
Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC
Neohodnoceno
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!

Obsahuje vietnamskou civilizaci s Bà Triệu, jedinečnou jednotku Voi Chiến a jedinečnou budovu Thành.Jedinečná schopnost civilizace: Jedinečná schopnost Vietnamu je „Nine Dragon River Delta“. Všechny specializované pozemní čtvrti lze postavit jen na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods. Budovy na každém typu políčka získávají buď dodatečnou vědu, výrobu, nebo kulturu. Tato schopnost rovněž umožňuje zasadit Woods díky občanské technologii Medieval Faires.Jedinečná schopnost vůdce:

Jedinečná schopnost Bà Triệu „Drive Out the Aggressors“ poskytuje dodatečnou Combat Strength pro jednotky, které bojují na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods; tento bonus se dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam. Začátek tahu na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods rovněž poskytuje dodatečný pohyb, což se rovněž dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam.Jedinečná jednotka: Vietnam obsahuje jedinečnou středověkou střeleckou jednotku Voi Chiến. Tato jednotka se může pohybovat po útoku a má pohyb navíc.

Je dražší než jednotka Crossbowman, kterou nahrazuje, ale je silnější při obraně a má větší dohled.Jedinečná čtvrť: Jedinečná čtvrť Thanh nabízí dodatečnou kulturu pro všechny sousední čtvrti. Po výzkumu Flight čtvrť generuje turismus ve stejné výši jako kulturu. Nevyžaduje Population a je levnější než čtvrť Encampment, kterou nahrazuje.Rovněž obsahuje Kublaj-chána jako alternativního vůdce pro Čínu a Mongolsko (hra za Mongolsko vyžaduje rozšíření Rise and Fall.)Jedinečná schopnost vůdce: Kublaj-chánova jedinečná schopnost „Gerege“ poskytuje jednu ekonomickou pozici navíc v jakékoliv vládě. Rovněž poskytuje náhodnou Eureku a Inspiration při první výstavbě Trading Post ve městě jiné civilizace.Jako vůdce Číny jsou vědecké bonusy Kublaj-chána ještě větší a jeho pozice pro pravidlo navíc posiluje ekonomické strategie.

Jako vůdce Mongolska Kublaj-chán využívá obchodní cesty pro vojenskou moc.Nový herní režim „Monopolies and Corporations“Vietnam and Kublai Khan rovněž přináší nový herní režim Monopolies and Corporations. Tento volitelný herní režim využívá strategicko-ekonomickou hratelnost, díky které můžete hrát na zcela nové úrovni, neboť nabízí zajímavé nové odměny na základě zabírání, získávání a využívání zdrojů na mapě v každé éře. Založte průmysl na duplicitních luxusních zdrojích a získejte silné bonusy pro hostování měst a poskytování bonusových bodů Great Merchant.Proměňte průmysl v korporace, které si můžete pojmenovat po svém, zvyšte účinky průmyslu a vytvářejte produkty, které můžete posílat do ostatních měst a sdílet účinky průmyslu v rámci civilizace. Monopol vytvoříte, když bude civilizace ovládat globální zásoby Luxury Resource.

Monopoly poskytují dodatečný turismus a můžou výrazně zvýšit zlato generované za každý tah.Nová čtvrť a nové budovy:Balíček s obsahem Vietnam and Kublai Khan rovněž obsahuje novou čtvrť a nové budovy:Nová čtvrť: Čtvrť Preserve je umístěna na odlehlé místo nedotčené infrastrukturou. Dokáže kulturně ovládnout sousední nevlastněná políčka, získá dodatečné Housing podle obliby a zvyšuje oblibu sousedních políček.Nové budovy: Ve čtvrti Preserve můžete postavit dvě budovy.

Grove se odemkne pomocí mysticismu, zatímco Sanctuary se odemkne pomocí Conservation. Obě zvyšují výnos sousedních políček Charming a Breathtaking, která ještě nebyla vylepšena.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer Kublai Khan DLC

Trailer Vietnam DLC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6548 baldurs gate 2 enhanced edition steam pc
Baldurs Gate 2 (Enhanced Edition) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
200 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG  

DIG_1229
6581 grid autosport steam pc
GRID Autosport Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
298 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

DIG_1240
5453 f1 2016 steam pc
F1 2016 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
359 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

DIG_864
6647 batman arkham origins blackgate deluxe edition steam pc
91 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_1262
5534 mortal kombat x kombat pack dlc steam pc
Mortal Kombat X: Kombat Pack DLC Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
108 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Bojové

DIG_891