Civilization VI - Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
28 Kč
Civilization VI - Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam! Alexander vede Makedonii a Cyrus vede Persii ve hře Sid Meier’s Civilization VI! Makedonská schopnost vám umožní dobýt celý svět a Persie dokáže zbohatnout a prosperovat, anebo nesmírně snadno zahájit překvapivý vpád. Tito historičtí protivníci se dobře doplňují a přinášejí nový scénář “Conquests of Alexander”.

Dokážete rozhodnout o osudu Blízkého východu a změnit běh dějin? Obsahuje makedonskou civilizaci s Alexandrem Velikým, jedinečnou jednotkou Hypaspist a jedinečnou budovou Basilikoi Paides:Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost “Hellenistic Fusion” poskytuje Macedon Tech či Civic Eurekas podle toho, které čtvrti jsou přítomny v zabraném městě.Jedinečná schopnost velitele:

Alexandrova schopnost “To World’s End” umožňuje Makedoňanům setrvat ve válce déle díky tomu, že výrazně sníží unavenost válkou. Také Makedonii poskytne Hetairoi: rychlou těžkou jízdní jednotku, která začíná s bonusovým povýšením a nahrazuje jednotku Horseman.Jedinečná jednotka: Hypaspist nahrazuje jednotku Swordsman, získává dodatečné bonusy z podpůrných jednotek a je silnější při obléhávání čtvrtí.

Jedinečná budova: Basilikoi Paides lze postavit v jakémkoliv tábořišti, které nemá stáje. Poskytuje bonusy pro všechny kontaktní a střelecké pozemní jednotky i Hetairoi, kteří se ve městě vycvičí. Také dává bonus k vědě pokaždé, když se ve městě vycvičí jakákoliv jednotka kromě civilistů.Také obsahuje perskou civilizaci s Cyrusem, jedinečnou jednotkou Immortal a jedinečným vylepšením Pairidaeza:

Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost “Satrapies” poskytuje Persii obchodní stezku zdarma, když vyvine Political Philosophy, a zvyšuje výnos z interních obchodních stezek.Jedinečná schopnost vůdce: Cyrus má schopnost “Fall of Babylon”, díky které získá bonus k pohybu a výnosům na krátkou dobu po vyhlášení překvapivé války a která navíc neguje část diplomatických postihů za vyhlášení překvapivé války.

Jedinečná jednotka: Jedinečnou perskou jednotkou je slavný Immortal. Tato náhrada za jednotku Swordsman získává bonus ke střeleckému útoku a má velmi silnou obranu.Jedinečné vylepšení: Pairidaeza poskytuje Culture, zlato i Appeal, jakož i bonus ke Culture či zlatu pro okolní čtvrti a městská centra. Postupem času přinese ještě vyšší výnos s tím, jak budete stoupat po technologickém a civilizačním žebříčku.Nový scénář “Conquests of Alexander”:

Dejte si závod s časem a prokažte, že jste stejně tak dobrý dobyvatel jako Alexandr Veliký! Tento scénář se zaměřuje na souboj, rozmach a kalkulované využití vašich velkých generálů.Na vyšších obtížnostech máte čím dál méně tahů, během kterých musíte dobýt známý svět, což představuje skutečnou výzvu pro vojenské stratégy.

Dva nové divy světa:Mausoleum v Halicarnassu: Do Civilization se vrací jeden ze starověkých sedmi divů světa. Mausoleum vám umožňuje získat dodatečné bonusy za velké admirály a velké stavitele.Apadana: Peršané prosluli díky svým audienčním halám a ten nejlepší příklad bylo možné nalézt v Persepoli. Tento div světa poskytuje dodatečné velvyslance pokaždé, když postavíte div světa – včetně Apadany!

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6347 i am bread steam pc
I am Bread Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
166 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam  

DIG_1162
OnmGmkCZOiPx1Ro4hzYvHYE uI0nvz W57GGxAANMTo 350x200 1x 0
Age of Wonders: Planetfall Deluxe Edition Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
74 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_1577
5690 disney princezna kouzelna cesta steam pc
Disney Princezna: Kouzelná cesta Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
57 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventury

DIG_943
5114 aven colony steam pc
Aven Colony Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
34 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie  

DIG_751
5897 nba 2k16 steam pc
NBA 2k16 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
1 883 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Sportovní

DIG_1012

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení