Civilization VI - Babylon Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
95 Kč
Civilization VI - Babylon Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!

Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře. Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum. Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah.

Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti.Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza.Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum.

Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled.Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.

Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci.

Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států. Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků. Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace. Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou.

Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry. Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.Dodatečný nový obsah:24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik).6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu:

Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní.2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování.

Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející z měst s Trading

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6851 starbound steam pc
Starbound Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
163 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1330
Q0xfusyYHwCtr4fsF lpP2TrjnGQz8PG5M 8gVG2Hh4 350x200 1x 0
Novinka
Ready or Not Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
926 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

DIG_2482
4817 fallout 4 steam pc
Fallout 4 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
154 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

DIG_652
6866 max payne 3 steam pc
Max Payne 3 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
267 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1335
5609 timeshift steam pc
TimeShift Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
466 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_916

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení