Battlestar Galactica: Deadlock Steam PC

Značka: Slitherine Ltd.

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
52 Kč
Battlestar Galactica: Deadlock Steam PC
Značka: Slitherine Ltd.

Cyloni se vzbouřili! Čtyři roky války a přemrštěná cena, zaplacená v lidských životech, nestačily, aby skončila bezvýchodná situace. Kolonisté dosud odrazili všechny ofenzívy Cylonů, ale nebylo dosaženo žádné rozhodující vítězství. Patová situace byla náhle prolomena nečekaným útokem Cylonů a brutální anihilací Vrchního velení koloniální flotily na Piconu. Osud lidstva nyní spočívá na bedrech  kontradmirála Lucindy Cain.

Lucinda Cain vymyslela tajný, mazaný plán, který může navždy změnit osud války… BATTLESTAR GALACTICA Deadlock™ tě vrhne do samotného středu První války Cylonů, abys válčil v epických bitvách ve 3D, které ověří tvé taktické dovednosti. Převezmi kontrolu nad Koloniální flotilou z můstku mobilních doků, Daidalosu, a osvoboď  Dvanáct kolonií od nebezpečí ze strany Cylonů. Buduj své flotily, zajisti spojenectví  Quorum a připrav se na intenzivní pikle během tohoto heroického konfliktu. Vel Koloniální flotile Projektuj a stavěj flotily silných, velkých, válečných lodí.

Verbuj důstojníky, abys mohl chránit Dvanáct Kolonií. Od korvety Manticore po ohromnou válečnou Hvězdu třídy Jupiter ti nebude chybět palebná síla. Legendární jména Pokračuj v odkazu série Battlestar Galactica™ díky novým postavám a známým tvářím v původním příběhu, který probíhá během první války Cylonů. Posílej eskadry Vipers a výzvědné Raptors a vstup do Galaktiky, abys ovládl bitevní pole.

Dojmy charakteristické pro sérii Battlestar Galactica™ čekají. Taktické bitvy ve 3D Intenzivní taktické střety v kosmu v plném 3D – vydávej rozkazy své flotile velkých lodí a pozoruj v pěkném prostředí výbušné efekty v reálném čase, který lze zastavit. Politika v konferenční místnosti Z můstku doků Daidalos budeš velet celé Koloniální flotile.

Organizuj své síly a projdi s nimi přes čtyřnásobnou sluneční soustavu Cyrannu. Zajisti bezpečí Koloniím a garantuj jednotu Kvóru Dvanácti, aby se spojenectví nerozpadlo a vedlo k zahájení nové éry nadvlády Cylonu. Cylonské nebezpečí Připrav se na to, že budeš čelit bezohledným soupeřům. Braň se před eskadrami  cylonských Nájezdníků a salvami raket z Battlestar.

Důvěřuj svým námořníkům během bojů s abordážovými jednotkami Centurionů, zatímco tvoje firewally zpomalí hakerské útoky elektronických bojovníků Wardriver. Odblokovávej schémata nových lodí, munice a eskader, abys pomohl porazit neúnavného protivníka. Spoj síly Zažij multiplayerový režim Battlestar jako nikdy dosud! Přelsti protivníka v zuřivých střetech flotil jeden proti jednomu. Znovu se podívej na své bitvy Podívej se na střety z perspektivy kina díky opakováním AutoCam a potom je hoď na  YouTube pomocí našeho nástroje ve hře!

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

nCy9IEzxe6CWkFkCAdGl4Ve97TTeXAPidZy8USjcDSw 350x200 1x 0
Deathloop Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
312 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_2348
7070 just cause 2 steam pc
Just Cause 2 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
66 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1403
73ayA0hhByBhZUaSH97Nwf6XXpWHGNcL5al6ERzESn0 350x200 1x 0
Tyranny (Deluxe Edition) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
153 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

DIG_1827
4268 risk of rain 2 steam pc
Risk of Rain 2 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
190 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_469
disney epic mickey 2 the power of two smartcdkeys cheap cd key cover
Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
74 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dětské

DIG_948