Batman: Arkham Origins Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro , žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
87 Kč
Batman: Arkham Origins Steam PC

Batman: Arkham Origins je dalším dílem v řadě blockbusterů z videoherní série Batman: Arkham. Hra obsahuje rozšířené město Gotham City a představuje originální příběhovou linku zasazenou několik let před události her Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City.

Před zrozením nejnebezpečnějších gothamských padouchů, hra představuje mladého a nezkušeného Batmana čelícího rozhodujícím momentům v počátcích jeho kariéry bojovníka se zločinem, který zahajuje svoji cestu k Temnému rytíři. Jak se příběh rozvíjí, hráči poprvé potkávají spoustu důležitých postav a vytvářejí si klíčové vztahy.   Arkhamský příběh začíná:

Batman: Arkham Origins obsahují úplně novou kampaň pro jednoho hráče, jejíž příběh napsali Dooma Wendschuh a Corey May, pod dohledem Geoffa Johnse. Hráč se stává začínajícím Batmanem, který poprvé potkává většinu super-padouchů a formuje si tak svoji budoucnost.

Rozšířený Detective Mode: Batmanovy detektivní schopnosti projdou zatěžkávací zkouškou jako nikdy před tím, díky úplně novému systému Crime Scene, který dovoluje hráči nacházet v důkazech klíčové části informací.

Hráči použijí batmanovu masku a Batpočítač k digitálnímu vymodelování místa činu, což jim umožní spozorovat důkazy, které by mohli běžným okem přehlédnout. Gotham, jak jste ho nikdy před tím neviděli: Prozkoumejte části Gothamu, které se později změní na Arkham. Bohaté dynamické prostředí je zaplněno různými nepřáteli, probíhajícími zločiny a dalším obsahem, který vyzývá k prozkoumání, případně k zásahu ze strany hráče.

Vedlejší mise Most Wanted: Ulovte si svého padoucha, který je spojený s hlavním příběhem, ale není jeho přímou součástí! Závisí jen na rozhodnutí hráče, kdy se bude chtít vydat na lov. Nové vychytávky: Využijte arzenál starého známého vybavení z předchozích Batman: Arkham her, stejně jako nové předměty - například Vystřelovací dráp. Batman může zlikvidovat nepřátele pomocí Vystřelovacího drápu tak, že je přiváže k nějakému objektu v okolí nebo sváže dva dohromady.

Nové a staré známé postavy: Setkejte se s plnou sestavou legendárních postav světa DC Comics, včetně Black Mask, Penguina, Deathstroka, Bana, Anarky, Kapitána Gordona, Jokera a dalších.       BATMAN: ARKHAM ORIGINS, BATMAN: ARKHAM ORIGINS BLACKGATE software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a související prvky jsou ochrannými známkami DC Comics © 2013.

Všechna práva vyhrazena.WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)  

 
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

syDVCCv 350x200 2x 0
QUAKE Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
67 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1953
3GLXi0sTVt1 b0eG Q4XR 6wOVGHu lIKKSka3COPNY 350x200 2x 0
396 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: RPG

DIG_2085
5999 guild wars 2 2000 gems prime stazeni pc
Guild Wars 2 2000 Gems ArenaNet Games PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
813 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro ArenaNet, žánr: RPG

DIG_1046
dDLObBrjK71J5cquXWLDLUAAglS2D7izmf JEQ3mFYg 350x200 1x 0
The Jackbox Party Pack 6 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (4 ks)
468 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

DIG_2166
up658wpRCKiENbWpaL nvom7H71iaYvBgc3uc1kwZhI 350x200 1x 0
Trine 4: The Nightmare Prince Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (4 ks)
178 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_2133