Bastion Steam PC

Neohodnoceno
Značka: Supergiant Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
115 Kč
Bastion Steam PC
Neohodnoceno
Značka: Supergiant Games

Ve hře Bastion se hráči ujímají postavy Kida, který byl vržen do světa rozpadajícího se mu doslova před očima. Nyní si musí postavit bezpečné útočiště a ze zbytků minulosti začít budovat nový svět. Hru zdobí svěží a nápadité grafické zpracování, stejně jako inovativní příběhový systém, který během hry v reálném čase reaguje na jednání hráče.

Hra Bastion obsahuje přes 30 oblastí zasazených v celé řadě rozmanitých prostředí, pestrý arzenál nejrůznějších zbraní i vylepšení a silný, propracovaný příběh, který čeká na odhalení.Interaktivní vypravěč - Hra Bastion přináší jedinečný systém interaktivního rozvíjení příběhu, jehož pozadí se postupně odhaluje v závislosti na chování hráče, čímž každému hráči umožňuje skutečně osobní a jedinečný herní prožitek.

Ve hře jsou obsaženy tisíce replik vyprávění. Během prvního hraní není možné vyslechnout všechny. Svěží, ručně ilustrovaný svět - Bastion se představuje v detailním malířském uměleckém stylu, který dále posouvá fantastický návrh světa a pomáhá hráčům zcela se ponořit do jeho jedinečné atmosféry. Svižný boj - Hra nabízí nepřetržitou vzrušující interaktivní akci, která využívá veškerých hráčských schopností a dovedností a umožňuje vytvořit si vlastní jedinečný bojový styl, jenž využívá široké škály upravitelných zbraní, z nichž každá disponuje unikátními pohyby i provedením.

Časté volby určující směr hry - Bastion obsahuje mnoho upravitelných prvků, jako je například řada zbraní a vylepšení, a také speciální systém poskytující hráčům možnost zvýšení obtížnosti hry výměnou za větší odměny. Velké dobrodružství - Plnohodnotný zážitek nabízející 8 až 10 hodin komentovaného příběhu. Jakmile hráči jednou příběh dokončí, zpřístupní se jim nový režim hry, ve kterém naleznou rozšířený obsah a nové možnosti hry.

Jedinečné prvky v PC verzi - Bastion na PC s Windows nabízí plné rozlišení 1080p, neobsahuje DRM ochranu a pomocí služby Steamworks podporuje ukládání do cloudu, výsledky a žebříčky. Hra na PC dále nově obsahuje nastavitelné ovládání a podporu herních ovladačů. Bastion je © Supergiand Games 2011. Všechny kódy, grafika, hudba, příběh, herní design je vlastnictvím Supergiant Games. WB GAMES logo, WB SHIELD: TM a © Warner Bros. Entertainment Inc.

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

5225 max payne steam pc
Max Payne Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
128 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_788
5621 worms world party remastered steam pc
Worms World Party Remastered Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
47 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_920
5531 motogp 15 steam pc
MotoGP 15 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
30 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

DIG_890
5042 stellaris leviathans story pack dlc steam pc
Stellaris: Leviathans Story Pack (DLC) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
92 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

DIG_727
5492 samorost 3 steam pc
Samorost 3 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
78 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam  

DIG_877