Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 599 Kč
Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy Steam PC

Tento příběh se odehrává tři roky po událostech předchozí hry „Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout“ a líčí setkání Ryzy a jejích přátel, kteří procházejí novými setkáními a loučením, aby objevili skutečný neocenitelný poklad.Uplynuly tři roky od Ryzova tajného velkého dobrodružství na ostrově Kurken. Ryza, jediná členka její skupiny, která zůstala na ostrově, obdrží dopis od své přítelkyně, ve kterém jí řekne o ruinách, které mohou souviset s alchymií, a záhadný požadavek týkající se zářícího kamene.

To ji inspiruje opustit ostrov a vydat se do královského hlavního města Ashra-am Baird. Ryza si však neuvědomuje, že to povede k začátku nápaditého nového dobrodružství zahrnujícího pronásledování záhad ruin obklopujících královské hlavní město a setkání s podivným tvorem, který změní její život.Hlavní rysy- Průzkum s novými terénními akcemi!Ryza nyní může provádět mnoho nových akcí v terénu, včetně potápění pod vodou, používání rostlin k lezení po stěnách, pohybu v úzkých mezerách a používání magických lan k cestování mezi oddělenými oblastmi.

Tyto a další schopnosti umožňují Ryze prozkoumat různé oblasti a ruiny plněji a aktivněji.- Více akčních bitev v reálném čase!Vrhněte se na své nepřátele pomocí vylepšeného bitevního systému „taktiky v reálném čase“, který je nyní rychlejší a napínavější než kdy dříve. Rychle přepínejte mezi postavami, volte různé dovednosti a používejte předměty ve správných okamžicích, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Jednoduchá a snadno použitelná syntéza!Využijte několik nových systémů syntézy, včetně nového intuitivního systému „Linkage Synthesis“, kde jsou položky umístěny do buněk zvaných „Material Loops“, které jsou navrženy tak, aby umožnily jak novým hráčům snadno se naučit syntézu, tak zkušeným hráčům vytvářet jedinečné přizpůsobené položky. Vytvořené položky lze také kombinovat a spárovat pomocí „Evolution Link“ a vytvářet tak zcela nové položky.

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

5180 strafe steam pc
Strafe Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
99 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_773
6005 speedrunners steam pc
SpeedRunners Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
90 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_1048
5009 steel division normandy 44 steam pc
Steel Division: Normandy 44 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
65 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_716
4949 total war warhammer ii rise of the tomb kings dlc steam pc
293 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_696
3314 the walking dead the telltale definitive series steam pc
156 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

DIG_151